Preskočiť na obsah

O nás

Sme obchodnou spoločnosťou. Predajom klobúkov, čiapok a módnych doplnkov sa zaoberáme od roku 1997. V roku 2002 sme prešli transformáciou z fyzickej na právnickú osobu. Na začiatku svojej pôsobnosti sme sa venovali prevažne veľkoobchodnej činnosti pokrývajúcej územie celej SR a ČR a výrobe a od roku 2002 sme činnosť rozšírili aj o maloobchodný predaj.

Ponúkame kompletný sortiment klobúkov a čiapok vynikajúcej kvality. Orientujeme sa na všetky vekové kategórie zákazníkov. Podľa vekovej štruktúry naša ponuka  začína pri novorodeneckých čiapkach, pokračuje sortimentom pre kojencov, menšie i väčšie deti, juniorov a končí pri ponuke určenej seniorom.

Zákazníkom obľubujúcim klasickú eleganciu je venovaná časť sortimentu dámskych a pánskych elegantným klobúkov vyrobených z plsti, vlny, slamy, trávy a pod.materiálov vždy v súlade s aktuálnymi módnymi trendami. Časť classic sortimentu dopĺňajú luxusné spoločenské klobúky a doplnky.

Ďalšiu časť sortimentu tvoria klobúky a čiapky dennej potreby z rôznych materiálov,rôznych farieb a dezénov v tej najvyššej kvalite. Celá kolekcia pokrývok hlavy a doplnkov je uzavretá výrobkami určenými na voľný čas a šport.

V priebehu roka prichádzame na trh vždy s dvomi kompletnými kolekciami zameranými na sezónu: “ jar – leto” a “jeseň – zima”. Jednotlivé kolekcie sa každoročne menia a vždy vychádzjú z najnovších módnych trendov.

Od roku 2002 sme svoju činnosť rozšírili o pôsobenie v maloobchodnej činnosti. Naše maloobchodné prevádzky sú vysoko špecializované na plnosortimentnú ponuku klobúkov, čiapok a módnych doplnkov.