Preskočiť na obsah

Reklamácia a vrátenie

Reklamácia

Výrobok môžete poslať priamo na reklamačné oddelenie, kde Vašu reklamáciu bezodkladne vybavíme;

 1. Vyplňte prosím reklamačný list. Do poľa popis vady uveďte čo najpresnejšie o akú vadu sa jedná. Čím podrobnejšie informácie od vás obdržíme, tým lepšie sa nám podarí reklamáciu vybaviť.
 2. Výrobok starostlivo zabaľte, aby sa nepoškodil pri preprave. Pribaľte Reklamačný list a doklad o kúpe výrobku, ktorý zároveň slúži ako záručný list.
 3. Výrobok pošlite spolu s vyplneným a podpísaným reklamačným listom na adresu:
  ISTRA – hc.s.r.o. – Reklamačné oddelenie
  Melčice-Lieskové 336
  913 05 Melčice
  Slovensko
 4. O priebehu vybavovania svojej reklamácie Vám bližšie informácie radi poskytneme mailom alebo telefonicky.

Podrobné informácie o reklamáciách nájdete v Reklamačnom poriadku.
V prípade reklamácii malých rozmerov nás môžete kontaktovať na našej e-mailovej adrese eshop@klobukyaciapky.sk a každý prípad budeme posudzovať osobitne. Tým však nie je vylúčená možnosť štandardného reklamačného konania.

Vrátenie tovaru

Nesedí mi veľkosť/farba, nový výrobok mi nevyhovuje. Výrobok zakúpený cez náš internetový obchod  máte možnosť vrátiť bez udania dôvodu počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu jeho prevzatia. To platí aj pre výrobky, ktoré ste si vyzdvihli na predajni.

 1. Vytlačte a vyplňte prosím odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy.
 2. Výrobok starostlivo zabaľte, ideálne do pôvodného a neporušeného obalu.
 3. Pošlite výrobok spolu s vyplneným a podpísaným formulárom na adresu:
  ISTRA – hc.s.r.o. – Reklamačné oddelenie
  Melčice-Lieskové 336
  913 05 Melčice
  Slovensko
 4. Peniaze za tovar zašleme na váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy, nie však skôr, než dôjde k doručeniu vráteného tovaru na naše reklamačné oddelenie. Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho.


V prípade, že ste podnikateľom, tzn. právnickou osobou či osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti alebo v rámci svojho samostatného výkonu povolania, zákonná možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní od nákupu sa na vás nevzťahuje.
Ak bol spoločne s tovarom poskytnutý darček, odstúpením od zmluvy ktoroukoľvek zo strán stráca darovacia zmluva účinnosť. Darček nám zašlite späť spoločne s vráteným tovarom.
V súlade s § 7 ods. 6 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zmluvách na diaľku nie je možné odstúpiť, okrem iného, od nasledujúcich zmlúv: predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa;
predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený (napríklad rúško ako hygienický výrobok nie je možné vrátiť).
Podrobné informácie o vrátení tovaru do 14 dní od prevzatia nájdete v časti Odstúpenie od zmluvy